360 osób na liście startowej

Do IV edycji Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego pozostało jeszcze 50 dni, a liczba zapisanych osób wynosi 360, w tym bieg 10 km – 152 osób, bieg 5 km – 138 osoby oraz Nordic Walking 5 km – 70 osób. Istnieje bardzo duża szansa, że po raz kolejny ustanowimy rekord frekwencji, który obecnie wynosi 293 zawodników. Czy tak będzie przekonamy się już 3 sierpnia br.

Pepsi w pakiecie startowym

Z ogromną radością informujemy, że w pakiecie startowym "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" znajdziecie puszkę Pepsi, która pozwoli Wam ugasić pragnienie po biegu.

Co Wy na to !!

Cold Brew Coffee w pakiecie startowym

Przyszedł czas na prezentację pakietu startowego. Zaczynamy od kawowego produktu na zdrowe pobudzenie Cold Brew Coffee z browaru kawowego Etno Cafe. Jest to napój kawowy o dużej zawartości kofeiny, mniejszej w odczuciu kwasowości (niż w kawie parzonej), a także prawdziwa bomba antyoksydantowi (większa niż zielona herbata), która w dodatku ma tylko 2 kcal/100 ml. 

Przewozy Autokarowe Jarosław Ciesielski Partnerem Biegu

Przedstawiamy kolejnego Partnera naszej imprezy – Przewozy Autokarowe Jarosław Ciesielski z Kamienia Pomorskiego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozu osób.

Oferuje wynajem autokarów na wycieczki krajowe, zielone szkoły, przewozy pracowników, wyjazdy jednodniowe, wycieczki objazdowe, szkolenia oraz wesela.

Więcej informacji o Firmie uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 605 369 485

Stowarzyszenie Trzy Rybki Partnerem imprezy

Przedstawiamy naszego Partnera Stowarzyszenie Trzy Rybki. Jest to organizacja działającą totalnie pro - bono. Działa ile sił aby pomóc swoim podopiecznym tj. Tosi Małyszy z Kamienia Pomorskiego oraz Miłoszowi Zielińskiemu z Goleniowa. Oboje są niepełnosprawni, a co za tym idzie potrzebują za równo kosztownej rehabilitacji jak i drogiego sprzętu. Jednak to nie wszystko.
Dodatkowo Stowarzyszenie angażujemy się w wiele akcji dobroczynnych aby wspierać nie tylko Tosię i Miłosza, ale również innych potrzebujących. Więcej informacji znajdziecie Państwo na FunPage https://www.facebook.com/Stowarzyszenie3Rybki/

Pokaz tresury psów

Mamy dla Was kolejną atrakcję. Tym razem podczas „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” odbędzie się pokaz kynologicznych sportów obronnych wykonany przez szkołę Happy Dog Team pod przewodnictwem pana Tomasza Wojciechowskiego.

Happy Dog Team jest to kompleksowy projekt szkoleniowy przewodników i psów zarówno sportowych jak i użytkowych. Serdecznie zapraszamy !

Ostatnie godziny niższej opłaty startowej!

Dziś ostatni dzień maja i ostatni dzień niższej opłaty startowej. Od jutra będzie drożej o 10 złotych na każdym dystansie. Do godziny 23:59 możecie się jeszcze zapisać ✍ na bieg na dystansie 5 km, marsz Nordic Walking za 35,00 złotych oraz bieg na dystansie 10 km za 40,00 złotych. Nie zastanawiajcie się !

Wygraj Kartę Podarunkową Decathlon

Uwaga mamy dla Was 10 x Kart Podarunkowych Decathlon o wartości 50,00 złotych każda.

Karty Podarunkowe zostały ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim. Nagrody te nie są jednak zarezerwowane dla zwycięzców, lecz dla zawodników, którzy zostaną z Nami do końca imprezy i będą uczestniczyć w losowaniu.

 

IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego: nie spóźnij się – od 1 czerwca wzrastają opłaty startowe!

Drodzy biegacze, 3 sierpnia coraz bliżej. Organizatorzy czynią wszystko by uczestnikom IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego stworzyć jak najlepsze warunki do pobytu w naszym mieście. Zawodnicy do wyboru będą mieli wyścig nordic walking na dystansie 5 km oraz biegi na dystansie 5 km oraz 10 km. Start i meta zlokalizowane są na ulicy Gryfitów przy zabytkowym Ratuszu w Kamieniu Pomorskim.

Przejażdżki kucem dla dzieci

Drodzy rodzice przygotowaliśmy dla Waszych pociech kolejną atrakcję. Tym razem podczas „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” oprócz strefy dziecięcej dla najmłodszych będą czekać przejażdżki kucem.

Wszystko to dzięki Państwu Gajlun z Golczewa.

Mamy dla Was zegarek sportowy Polar M400

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym dotarł do nas kultowy zegarek Polar M400. Co trzeba zrobić aby stać się właścicielem zegarka ?. Wystarczy wziąć udział w wyścigu nordic walking na dystansie 5 km, biegu na 5 km lub biegu na 10 km w ramach „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, który odbędzie się 3 sierpnia br.

Będziecie z Nami ?

Strona 1 z 4

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy