Nagrody

Przedstawiamy nagrody, które zostaną rozlosowane wśród osób, które ukończą "IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego".

Mamy dla Was kolejną atrakcyjną nagrodę, którą jest pobyt 3-dniowy dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem oraz masażem częściowym w Kompleksie Marena Wellness&SPA w Międzywodziu🤩.

Jeżeli chcecie wygrać atrakcyjną nagrodę to prosimy o łapkę w górę 👍

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kompleksu Marena Wellness & SPA www.marenaspa.pl/

Kompleks Marena Wellness & Spa
ul. Turystyczna 1
72-415 Międzywodzie
Tel. 91 3813893

 

W koszyczku naszych biegowych nagród zmieściły się ròwwnież dwa wyjątkowe zestawy AVON podarowana przez Monika Potomska właścicielkę firmy Magiczny Balonik z Goleniowa. Pani Moniko - serdecznie dziękujemy 😘

 

Do puli nagród😎, które będą losowane wśród uczestników 🏃‍♀️ IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego 🏃‍♂️dołączają właśnie #cztery#wspaniałe #zestawy 🌺 #letnich🌺 #kosmetyków🌺 podarowane przez#najbardziej #profesjonalną #hurtownię #kosmetyków 👑 Imperium kosmetyków 👑z Goleniowa Daria Świderska - serdecznie dzięki 😘

 

Kolejny raz jeden z uczestników naszej sierpniowej imprezy wyjedzie z Kamienia Pomorskiego na dwóch kółkach. To dzięki Firmie Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego (pełna oferta sklepu na: http://www.efekt24.pl/).

Ta nagroda zostanie wylosowana 1)wśród naszych uczestników, którzy ukończą bieg na dystansie 5 km, bieg na dystansie 10 km lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Podobnie jak sprzęt RTV, zegarki sportowe, karty podarunkowe na zakupy, vouchery dietetyczne, zestawy Keune do pielęgnacji włosów, zestawy DuoLife czy noclegi nad morzem.

Zapisujcie się i startujcie w Kamieniu Pomorskim, nagroda na dwóch kółkach czeka.

 

Mamy dla Was kolejną pulę nagród, która zostanie rozlosowana wśród uczestników naszej imprezy sportowej. Tym razem Raf Art Hairduo 😘 ufundowało 6 zestawów do pielęgnacji włosów marki #KEUNE 👌

Co wy na to 🤔

 

🔝Do puli nagród, które będzie można wylosować trafiają zestaw DuoLife Dzień i Noc, DuoLife Vita C oraz DuoLife Chlorofil.

DuoLife Drinks jest niespotykanym dotąd źródłem zdrowia, smaku i tęczowych kolorów.
Duolife Drinks to projekt otwarty dla każdego z serca do serca
Polecamy ❗️

 

Uwaga mamy dla Was 10 x Kart Podarunkowych Decathlon o wartości 50,00 złotych każda.

Karty Podarunkowe zostały ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim. Nagrody te nie są jednak zarezerwowane dla zwycięzców, lecz dla zawodników, którzy zostaną z Nami do końca imprezy i będą uczestniczyć w losowaniu.

 

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym dotarł do nas kultowy zegarek Polar M400. Co trzeba zrobić aby stać się właścicielem zegarka ?. Wystarczy wziąć udział w wyścigu nordic walking na dystansie 5 km, biegu na 5 km lub biegu na 10 km w ramach „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, który odbędzie się 3 sierpnia br.

Będziecie z Nami ?

 

Uwaga mamy dla Was Nagrodę !
Pomorska Giełda Nieruchomości ufundowała zegarek sportowy Polar M430. Nagroda ta nie jest jednak zarezerwowana dla zwycięzców "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", a dla zawodników, którzy pokonają wybrany przez siebie dystans oraz zostaną z Nami do końca zawodów i będą uczestniczyć w losowaniu.

 

UWAGA mamy dla Was atrakcyjny pobyt nad morzem!
Pani Renata Zielińska ufundowała voucher pobytowy na weekend dla dwóch osób w Obiekcie Willa Rubin położonym w Dziwnówku. Do dyspozycji Gości przygotowane są komfortowe mieszkania z pełnym wyposażeniem. Zaletą obiektu jest miła i rodzinna atmosfera. Właścicielom zależy na tym aby goście czuli się dobrze oraz spędzili miło czas tak aby to był dla Wszystkich udany urlop i super wspomnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego darczyńcy: https://www.dziwnowek.pl/willa-rubin

 

Uwaga, uwaga drodzy zawodnicy miło nam poinformować  Was, iż w dniu dzisiejszym  Pan Sebastian Mamzer, Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim; a jednocześnie wieloletni sponsor „Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” przekazał atrakcyjną nagrodę w postaci Mini Wieży Blaupunkt MS40BT, która zostanie wylosowana wśród wszystkich zawodników, którzy dotrą na linię mety.

 

 

 

 

 

Jeżeli myślicie o zakupie nowego tabletu, to nic trudnego możecie go mieć. Wystarczy spełnić poniższe cztery warunki:

1. Zapisać się na wybrany dystans w ramach „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”
2. Odebrać pakiet startowy i stanąć na linii startu.
3. Przekroczyć linię mety.
4. Mieć dużo szczęścia w losowaniu nagród.

Nagroda została ufundowana przez Firmę Handlowo-Usługową CATRINA, która na co dzień zajmuje się dostawą trofeów oraz pucharów sportowych.

Więcej informacji na temat naszego sponsora znajdziecie pod adresem: http://www.catrinapuchary.pl/sklep/

 

smAktywni.pl catering dietetyczny jest firmą działającą na terenie dwóch województw - lubuskiego i zachodniopomorskiego zajmującą się zdrowym odżywianiem. Firma na co dzień stara się aby klienci poznawali świeże i zdrowe smaki. Pragnie nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale zarażać do zdrowego odżywiania. Dlatego też mamy dla Was 7 voucherów dietetycznych, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich zawodników, którzy dotrą na linię mety.

Jeżeli chcecie zapoznać się z ofertą naszego sponsora to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://sklep.smaktywni.pl/

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy